NZOZ Burkiewicz – Centrum Fizjoterapii, Rehabilitacja Kolbuszowa, Rzeszów, Mielec

WIZYTY DOMOWE

Wyszkoleni specjaliści, różnorodne zabiegi, indywidualne podejście - Twoje zdrowie w bezpiecznych rękach.

Wizyty domowe

Rozumiemy, że czasami trudno jest dotrzeć do naszego gabinetu fizjoterapii ze względu na różnorodne ograniczenia czy niedogodności.

Dlatego też oferujemy naszym pacjentom wygodną opcję wizyt domowych, gdzie nasz doświadczony zespół terapeutyczny przyjedzie do Ciebie.

Wygodne i komfortowe dla Ciebie

Z naszymi wizytami domowymi nie musisz martwić się o dojazd czy szukanie parkingu. Odpowiednio wyposażony terapeuta przybędzie do Twojego domu, zapewniając Ci wygodę i komfort.

Optymalizacja terapii

Wizyty domowe pozwalają nam również skuteczniej wdrożyć terapię w Twoim naturalnym otoczeniu. To umożliwia nam lepsze zrozumienie Twoich codziennych ruchów i czynności oraz dostosowanie terapii w sposób bardziej precyzyjny i efektywny.

Personalizowana opieka

Terapia w domu pozwala nam lepiej zrozumieć Twoje środowisko życia i codzienne wyzwania. Dzięki temu możemy dostosować nasze zabiegi do Twoich indywidualnych potrzeb i warunków.

Dla Pacjentów z mobilnością ograniczoną

Wizyty domowe są idealną opcją dla pacjentów z ograniczoną mobilnością lub osobami starszymi, które mają trudności z przemieszczaniem się. Nasz zespół zadba o to, aby terapia była dostępna dla każdego, niezależnie od jego możliwości poruszania się.

Skorzystaj z naszych usług dzisiaj

Zadbaj o swoje zdrowie i dobre samopoczucie, korzystając z naszych wizyt domowych. Niezależnie od Twoich potrzeb czy ograniczeń, nasz zespół terapeutyczny jest tutaj, aby Ci pomóc powrócić do pełnej sprawności i aktywności życiowej, bez konieczności opuszczania własnego domu.

Scroll to Top