NZOZ Burkiewicz – Centrum Fizjoterapii, Rehabilitacja Kolbuszowa, Rzeszów, Mielec

NASZ OŚRODEK

Wyszkoleni specjaliści, różnorodne zabiegi, indywidualne podejście - Twoje zdrowie w bezpiecznych rękach.

O Nas

Święty Franciszek z Asyżu mawiał: ten kto pracuje rękoma jest robotnikiem; ten kto pracuje rękoma i głową jest rzemieślnikiem; a ten kto pracuje rękoma, głową i sercem jest ARTYSTĄ.

W 2001 roku otworzyliśmy zakład z myślą objęcia opieką fizjoterapeutyczną dorosłych i dzieci z problemami zdrowotnymi. W swojej pracy kierujemy się słowami św. Franciszka, by stać się artystami dla naszych pacjentów. Od początku dokładaliśmy wszelkich starań, by zapewnić naszym Pacjentom profesjonalne leczenie dysponując sprzętem wysokiej jakości oraz wykwalifikowaną kadrą fizjoterapeutów.

W trosce o Państwa dobro wciąż podnosimy nasze kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach, warsztatach oraz szkoleniach zawodowych.

Pacjenci mogą korzystać z naszych usług w ramach umowy z partnerami i komercyjnie. Współpracujemy z lekarzem rehabilitacji oraz innymi specjalistami.

Terapeuci zajmują się kompleksową rehabilitacją dorosłych i dzieci ze schorzeniami:

  • neurologicznymi
  • ortopedycznymi
  • reumatologicznym
  • pediatrycznymi
  • onkologicznymi
Co nas wyróżnia – to przede wszystkim fachowa kadra, miła i ciepła atmosfera oraz duża baza lokalowa przyjazna dla osób niepełnosprawnych.

Siedziba firmy znajduje się w Kolbuszowej przy ul. Piłsudskiego 53 B, gdzie dysponujemy nowoczesnym ośrodkiem dostosowanym dla osób niepełnosprawnych z dużym parkingiem.

Oddział firmy znajduje się w Dzikowcu w budynku Pawilonu Sportowego przy ulicy Dworskiej 1. Placówka mieści się na parterze i dostosowana jest dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Scroll to Top